Penzion na Starém Brně

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Mendlovo náměstí 907/1a, Brno 60300

Tříhvězdičkový penzion Na Starém Brně sídlí na Mendlově náměstí v centru Brna, v jedinečných historických prostorách starobylého augustiniánského kláštera, v těsném sousedství známé vinárny U královny Elišky.

Pohodlné ubytování je hostům poskytováno v 6 útulně zařízených pokojích a jednom apartmá. Brněnské výstaviště – BVV i centrum města je z penzionu na dosah.
Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u penzionu.

  • Internet
  • Snídaně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Penzion na Starém Brně On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Jednolůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Apartmá

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Penzion na Starém Brně Pokoje

Penzion nabízí svým hostům ubytování v 7 příjemně zařízených pokojích ve složení pět dvoulůžkových pokojů, jeden jednolůžkový pokoj a jedno apartmá. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, bezplatným bezdrátovým internetovým připojením a většina televizí se satelitním příjmem.
Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Penzion na Starém Brně Gastronomie

V těsném sousedství penzionu se nachází známá vinárna U Královny Elišky. Kromě různých pochoutek a specialit můžete využít exkluzivního prostředí pro recepce, bankety, rauty, svatby, prezentace, vinné nebo destilátové ochutnávky.

Penzion na Starém Brně Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • EuroCard/MasterCard
  • American Express

Penzion na Starém Brně Dostupnost

Penzion je velice snadno dostupný vlastním automobilem. Některým zákazníkům, kteří navštěvují penzion poprvé, se často stává, že penzion nemohou najít. Problémem je především nepřehledné odbočení z ulice Úvoz na parkoviště u Baziliky. Při tomto odbočování je nutno přejet přes chodník (o šířce 2-3m) a pokračovat na parkoviště.


Pokud nevlastníte automobil, můžete využít služb dopravního podniku města Brna. Od autobusového nádraží Zvonařka přijedete tramvají k hlavnímu vlakovému nádraží a od hlavního vlakového nádraží se přímou linkou tramvaje č.1 (směr brněnské výstaviště) dostanete na Mendlovo náměstí. Na Mendlově náměstí projdete vpravo dozadu za kostel (Bazilika Nanebevzetí Panny Marie), kde se nachází Penzion na Starém Brně.

Penzion na Starém Brně Okolí

Na Brněnském výstavišti jsou tradičně konány velké mezinárodní výstavy a veletrhy. K nejvýznamnějším dominantám města Brna patří hrad a pevnost Špilberk a katedrála svatého Petra a Pavla na vršku Petrov. Nad Brněnskou přehradou se tyčí hrad Veveří. K turisticky atraktivním místům patří také chráněná krajinná oblast Moravský kras.

Penzion na Starém Brně

Mendlovo náměstí 907/1a, Brno
Zobrazit celou mapu